Kocha, lubi, zgubi

Miłość leczy rany, ale czy może zgubić? W niektórych przypadkach zapewne tak. Coś o tym wiedzą bohaterowie naszej nowej antologii, której tematem przewodnim jest właśnie miłość – żarliwa, potężna, a jednak czasami groźna i wypalająca serce.

Tak jak zapowiadaliśmy, do Na zawsze, do jutra, już nigdy dołącza Kocha, lubi, zgubi. Autorzy nadesłali nam tyle ciekawych opowiadań na nabór (nie)Długo i (nie)szczęśliwie, że przyjęte teksty wypełniły aż dwa tomy.

Data premiery Kocha, lubi, zgubi nie jest przypadkowa, bo chociaż walentynki są bardziej znane i obchodzone międzynarodowo, to możemy się pochwalić swoim (słowiańskim) świętem miłości. Mowa oczywiście o nocy kupały. Nie polecamy jednak skakania przez ognisko z czytnikiem w ręce.

Co zawiera antologia?

W niniejszej antologii prezentujemy wam 11 opowiadań na 290 stronach. Przeczytacie tu historie w różnych gatunkach, ale wszystkie utrzymane w konwencji szeroko pojętej fantastyki. Liczymy, że zakochacie się w nich albo chociaż je polubicie, a jedyna zguba, jaka was czeka, będzie zgubieniem rachuby czasu przy płomiennej lekturze.

Aleksandra Knap – Pomarańczowa parasolka

Judyta Formanowska – Miłość i mróz

Marcin Bartosz Łukasiewicz – Zakręt

Aleksandra Żyłkowska – Wzór na długie i szczęśliwe życie Jeremy’ego Barretta

Anna Gersten – Może wśród gwiazd

E. Raj – Entropia

Barbara Kaczyńska – Rycerz, panna i wielka niedźwiedzica

Anna Luria – Prorocy Galei

Jacek Małas – Zegarmistrz życia zakrwawiony

Michał Klasa – Oksytocyna

Marta Rakoczy – Upadek domu von Planethofów

 

Autorem całej okładki jest Arkadiusz Nowakowski.

 
okładka „Kocha, lubi, zgubi”

Warto wiedzieć:

Kiedy Kocha, lubi, zgubi trafi do Em***u?

W tej kwestii nic się nie zmieniło: jeśli wniesiecie ją na czytniku albo innym urządzeniu do sklepu i położycie na regale, wtedy antologie Fantazmatów faktycznie trafią na półki w empiku. Nie zapomnijcie podzielić się zdjęciem z tego wydarzenia i oznaczyć nasz fanpage lub konto na Instagramie.
Nasze antologie udostępniamy bezpłatnie. Bo tak. Bo możemy.
Są dostępne do pobrania o, tutaj.