Ja, legenda

Antologia

Słowo "legenda" kojarzy wam się... No właśnie, z czym? Z ostatnim przedstawicielem ludzkiego gatunku? Owianym legendą potworem? Z historią Atlantydy? Z odkrywcą, któremu nikt nie wierzył, królem międzygalaktycznej giełdy, z własnymi marzeniami, z rządową obietnicą?

Dziwne dni

Michał Puczyński

Umieranie to parszywa robota

Antologia

Odpowiednio zadana śmierć może być luksusem. Udowadniają to autorzy tekstów, które wejdą w skład tej antologii. Jak się okazuje, śmierć można zadawać na wiele różnych sposobów, nie tylko tych dosłownych.

Machine de Pologne

Andrzej W. Sawicki

Zbiór opowiadań, które przez lata były publikowane między innymi w nieistniejącym już czasopiśmie "SFFiH". Odświeżone i udoskonalone.

Jeszcze raz w wyłom

Antologia

Antologia opowieści fantastycznych, które koncentrują się na bitwach i potyczkach. Nieważne, czy bronią będą lasery, czy kule ognia. Ważne, że krew będzie lała się gęsto.

Dług

Artur Laisen

Powieść Artura Laisena, jeden z czterech tekstów składających się na nieformalny prequel jego sagi "Teraia".

UFO

Antologia

Balon mereotologiczny? Meteoryt? Złudzenie optyczne? 

Zbrodnia doskonała

Antologia

Czy zbrodnia doskonała to zadźganie kogoś soplem lodu? Trudno powiedzieć, ale opowiadania zawarte w tej antologii z pewnością podsuną wam kilka interesujących wizji. Tylko nie róbcie tego w domu!

Pomieścia

Antologia

A gdyby tak poniszczyć miejsca lub miasta, które znajdują się w Polsce? Przekonacie się sami, w jaki sposób autorzy postanowili rozprawić się z lubianymi przez siebie (lub niekoniecznie) miejscami.

Dalej niż koniec drogi

Artur Laisen

Zbiór odświeżonych opowiadań autora, które po raz pierwszy zostały opublikowane kilkanaście lat temu, w już nieistniejących czasopismach. Zostaniecie zabrani do tajemniczych, mistycznych światów. Któż wie, co tam czeka?

Gdyby Ziemia miała nas dość

Antologia

Trzymamy ten projekt w tajemnicy, ale gwarantujemy, że takiej antologii jeszcze w Polsce nie było!

Technofobie

Antologia

Czy technologia może przerażać lub straszyć? Dowiecie się tego z opowieści opublikowanych w tej antologii.

Fantazmaty. Tom III

Antologia

Któż wie, co znajdzie się w trzeciej odsłonie serii?