Technofobie

Technologia rozwija się dziś w tak zawrotnym tempie, że nie da się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, wynalazkami i zmianami. Technofobie to nabór, w ramach którego chcemy zebrać teksty, które przedstawią nam najlepsze połączenia grozy i/lub horroru z fantastyką naukową. Może w Twoim komputerze żyje COŚ, co wcale nie jest tylko zbiorem zer i jedynek, a co opuszcza bezpieczną obudowę w nocy? A jeśli Twoje soczewki kontaktowe wcale nie działają jak soczewki i pokazują Ci fałszywe obrazy?

Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do wybranej tematyki technologicznej lub naukowej – wymagamy jednak, by ten element opowiadania naprawdę miał odzwierciedlenie w szeroko rozumianej technologii czy wiedzy (elementy fantasy nie są dozwolone). Uczulamy, by nie traktować hasła Technofobie dosłownie – oczywiście jakakolwiek technologiczna fobia jest dozwolona (jeśli zostanie oparta na wspomnianych wyżej dwóch gatunkach), ale teksty nie muszą ograniczać się wyłącznie do niej.

  • Ogólne zasady znajdują się tutaj.

  • Limit znaków: brak

  • Tekst musi w wyraźny sposób łączyć element fantastycznonaukowy (oparty na rzeczywistej technologii czy badaniach) z gatunkiem grozy i/lub horroru.

  • Wzór umowy wydawniczej znajduje się tutaj. Wszystkie punkty zostały wyjaśnione na tej stronie.

  • Warunki licencji znajdują się tutaj.

Wyślij tekst

Zapoznałem się z warunkami naboru, wzorem umowy wydawniczej oraz postanowieniami licencji. Informuję, że mój tekst spełnia wszystkie wymogi, a ja zgadzam się z warunkami wymienionych dokumentów.

Autor jest:
PełnoletniNiepełnoletni