Na nieludzkich ścieżkach

Udomowione zwierzęta towarzyszą nam od co najmniej kilkunastu tysięcy lat, a dziś wielu z nas nie wyobraża sobie codzienności bez odrobiny futra, sierści, piór czy łusek. A skoro zwierzaki towarzyszą nam właściwie wszędzie, to dlaczego nie w opowiadaniach fantastycznych?

Właśnie o tym jest nasz kolejny nabór tematyczny – o zwierzakach. Znów pozostawiamy temat (czyli Na nieludzkich ścieżkach) do dowolnej własnej interpretacji. Warunki, które stawiamy, są tylko dwa: tekst musi być fantastyczny, a zwierzęta odgrywać w nim istotną rolę. Jakiego zwierzaka i w jakiej liczbie wybierzecie? To już wasza decyzja!

Wraz z otwarciem przyjmowania zgłoszeń ogłosimy dodatkową akcję, która będzie wiązać się z zarówno tym, jak i pozostałymi naborami. :)

 • Ogólne zasady znajdują się tutaj.

 • Limit znaków ze spacjami: do 80 000.

 • Autor może nadesłać dwa opowiadania.

Przewidywana data premiery antologii: przełom 2024 i 2025 roku.

Wyślij tekst

  Oznajmiam, że zapoznałem się z regułami naboru.

  Oznajmiam, że w pliku znajdują się niezbędne dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres e-mail, opcjonalnie numer telefonu). Dane muszą znajdować się WYŁĄCZNIE na początku pliku, w żadnym innym miejscu.

  Oznajmiam, że dane podane w formularzu są prawdziwe i będą zgadzały się z tymi na podpisywanej umowie wydawniczej. Nie dopuszczamy zgłoszeń, w których znajduje się jedynie pseudonim, bez prawdziwych danych autora.

  W przyszłości chcę być informowany o:
  premierachnaborach