Ekstrakty 2

Do zakończenia naboru pozostało…
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Autorzy opublikowani w pierwszym tomie Ekstraktów udowodnili, że wcale nie trzeba dziesięciotomowych sag, i to liczących sobie tysiące stron, żeby stworzyć satysfakcjonującą opowieść. Nie trzeba nawet pojedynczych opowiadań liczących sobie kilka tysięcy znaków, bo trzysta znaków okazuje się w zupełności wystarczające!

Na koniec szalonego 2023 roku zapraszamy was do nadsyłania opowiadań do publikacji Ekstrakty 2. Zasady już znacie, ale je przypomnimy: 300 znaków ze spacjami i co najwyżej 3 zdania. Resztę zasad znajdziecie odrobinę niżej.

Od razu określamy czas trwania naboru: na zaekstraktowanie nas macie czas do końca 6 grudnia. Jeśli nie zdążycie, czekają was wyłącznie rózgi!

  • Ogólne zasady znajdują się tutaj.

  • Limit znaków ze spacjami: do 300 i do 3 zdań. Maksymalna długość tytułu opowiadania (znaki ze spacjami): 150. Wszystkie liczebniki oraz liczby niebędące częścią nazw własnych muszą być zapisywane słownie!

  • Autor może nadesłać do pięciu tekstów (prosimy umieścić je w jednym pliku, z wyraźnym oznaczeniem tytułów poszczególnych tekstów). Nie jest konieczne wysłanie ich jednorazowo, przy dosyłaniu prosimy jednak zaznaczyć ten fakt w wiadomości.

Wyślij tekst