Nabór tekstów do projektu "nanoFantazje"

Przy pracach nad dosłownie każdą antologią borykamy się z, nomen omen, małym problemem: publikujemy bardzo dużo tekstów, które liczą sobie dziesiątki, a niekiedy nawet setki tysięcy znaków. To oczywiście nie sprawia absolutnie, że to teksty złe czy nudne, wręcz przeciwnie. Sęk w tym, że mniejsze historie dosłownie giną w tłumie.

Postanowiliśmy temu zaradzić w bardzo prosty sposób. Ogłosiliśmy już powstanie kontynuacji Fantazmatów, która charakteryzować będzie się absolutnym brakiem hasła lub motywu przewodniego. Dziś rozpoczynamy funkcjonowanie projektu o dokładnie takich samych założeniach, tyle że przeznaczonego na naprawdę krótkie krótkie formy. 🙂

Wyślij tekst

Zasady

  • Objętość do 15 000 znaków ze spacjami. Nie jest to sztywny limit, ale prosimy nie nadużywać naszej dobroci.

  • Przyjmujemy teksty, do których autor posiada pełnię praw autorskich. Priorytet mają dla nas opowiadania premierowe, ale akceptujemy także już opublikowane (pod warunkiem, że spełniają pierwszy warunek).

  • Jeden autor może wysłać jeden tekst raz na trzy miesiące (licząc od daty wysłania pierwszego opowiadania). 

  • Termin: brak. Nabór jest stały, antologie z tego projektu będą ukazywały się raz na jakiś czas. W momencie zebrania wystarczającej liczby tekstów antologia zostanie skierowana do składu. Wszystkie teksty nadesłane po tym momencie będą zbierane do kolejnej odsłony antologii.

  • Przyjmujemy tylko format RTF lub DOC. W pliku muszą znaleźć się dane kontaktowe oraz imię i nazwisko autora.

  • Interesują nas wyłącznie teksty fantastyczne, stanowiące zamkniętą całość.