Nowy konkurs literacki

Pragniemy poinformować, że we współpracy z administracją portalu fantastyka.pl oraz organizatorem konkursu, Krzysztofem Rewiukiem, rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnych zmagań literackich. Tym razem odbędą się one pod hasłem “Retrowizje”, teksty zaś zbierane będą przez cały luty i marzec 2019 r.

 

Szczegóły można znaleźć na stronie konkursu.

nanoFantazje – mały nabór o wielkich rzeczach

Zauważyliście, że czasami najlepsze pomysły na opowiadania wpadają nam podczas zwyczajnych czynności? Spacerując, dostrzegamy coś, co od razu nasuwa nam pomysł na świetną historię. Oszałamiającą. Wzruszającą. Doprowadzającą do wybuchów szczerego śmiechu. Krótką. Zaraz, zaraz, krótką? Nasz zapał momentalnie stygnie, przecież to byłoby tylko niewielkie opowiadanie. Symboliczne. Takie w wersji nano. Takie, które właśnie teraz może stać się częścią nanoFantazji.

Nowy konkurs “Światła na niebie”

Doświadczyliście kiedyś uczucia, że zobaczyliście coś, co teoretycznie nie powinno się zdarzyć? Kątem oka zauważyliście coś nadzwyczaj nietypowego? Chwilowa konsternacja, mrugnięcie oczami, uśmiechacie się pod nosem i puszczacie w zapomnienie przywidzenie, które przecież nie mogło się wydarzyć. Nie mogło… prawda?

Marcin Rusnak w Radio Wrocław Kultura

Kilkanaście dni temu na antenie Radia Wrocław gościła nasza redaktorka, Magda Brumirska-Zielińska, dziś z kolei w audycji kulturalnej wystąpił Marcin Rusnak, autor wydanych przez nas Opowieści niesamowitych oraz Śnienia w antologii Fantazmaty. Tom I. W audycji opowiedział też o swoich planach wydawniczych i innych dziełach.

Audycja udostępniona za zgodą Radia Wrocław Kultura.

Newsletter

Kontakt

Powiedz o nas znajomym