Doświadczyliście kiedyś uczucia, że zobaczyliście coś, co teoretycznie nie powinno się zdarzyć? Kątem oka zauważyliście coś nadzwyczaj nietypowego? Chwilowa konsternacja, mrugnięcie oczami, uśmiechacie się pod nosem i puszczacie w zapomnienie przywidzenie, które przecież nie mogło się wydarzyć. Nie mogło… prawda?

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich z pisarskim zacięciem i pomysłami na paranormalną opowieść! Ogłaszamy, że konkurs pt. “Światła na niebie” trwa od 15.11.2018 r., a więcej informacji znajdziecie na fantastyka.pl. W swojej pracy możecie poluzować cugle wyobraźni i kreatywności oraz przekonać czytelników, że nie wszystko jest takie, jakim – na pierwszy rzut oka – wydaje się. Na teksty związane z tematyką UFO (Niezidentyfikowany Obiekt Latający) czekamy do 15.01.2019 r. Obserwujcie świat uważnie, bo Oni mogą już tu być. 

Opowiadania będą oceniane w trzech kategoriach: fabuły, oryginalności i języka. Dziesięć zwycięskich opowiadań zostanie opublikowanych w antologii “Fantazmatów”, a na ich autorów czekają książki ufundowane przez redaktora naczelnego “Nowej Fantastyki” oraz niespodzianka. 

Regulamin znajdziecie tutaj: https://www.fantastyka.pl/hydepark/pokaz/21363

Połamania piór!

Zostaw komentarzNewsletter

Kontakt

Powiedz o nas znajomym