Nowy konkurs “Światła na niebie”

Doświadczyliście kiedyś uczucia, że zobaczyliście coś, co teoretycznie nie powinno się zdarzyć? Kątem oka zauważyliście coś nadzwyczaj nietypowego? Chwilowa konsternacja, mrugnięcie oczami, uśmiechacie się pod nosem i puszczacie w zapomnienie przywidzenie, które przecież nie mogło się wydarzyć. Nie mogło… prawda?

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich z pisarskim zacięciem i pomysłami na paranormalną opowieść! Ogłaszamy, że konkurs pt. “Światła na niebie” trwa od 15.11.2018 r., a więcej informacji znajdziecie na fantastyka.pl. W swojej pracy możecie poluzować cugle wyobraźni i kreatywności oraz przekonać czytelników, że nie wszystko jest takie, jakim – na pierwszy rzut oka – wydaje się. Na teksty związane z tematyką UFO (Niezidentyfikowany Obiekt Latający) czekamy do 15.01.2019 r. Obserwujcie świat uważnie, bo Oni mogą już tu być. 

Opowiadania będą oceniane w trzech kategoriach: fabuły, oryginalności i języka. Dziesięć zwycięskich opowiadań zostanie opublikowanych w antologii “Fantazmatów”, a na ich autorów czekają książki ufundowane przez redaktora naczelnego “Nowej Fantastyki” oraz niespodzianka. 

Regulamin znajdziecie tutaj: https://www.fantastyka.pl/hydepark/pokaz/21363

Połamania piór!

Zostaw komentarzNewsletter

Kontakt

Powiedz o nas znajomym