Co dalej z Fantazmatami?

[fsn_row][fsn_column width=”12″][fsn_text]

Przez długi czas trudno było nam powiedzieć, co dalej – plany były bardzo różne, wszystkie zakładały jednak wcześniej stworzenie zgranej ekipy, która będzie podstawą funkcjonowania projektu o takiej skali. Po kilku miesiącach współpracy mogę powiedzieć, że nam się udało. W związku z tym… show must go on!

Ze względu na założenia towarzyszące Fantazmatom musimy poświęcić tworzeniu antologii więcej czasu, niż miałoby to miejsce w wydawnictwie tradycyjnym. W związku z tym pragniemy już teraz ogłosić rozpoczęcie prac nad nowym projektem, czyli antologią Umieranie to parszywa robota (pomysł został podsunięty przez anonimowego czytelnika w ankiecie, którą organizowaliśmy kilka tygodni temu – dzięki!). Wysłaliśmy już zaproszenia do autorów, których teksty pragniemy ujrzeć w ramach drugiej antologii (ta ukaże się najprawdopodobniej w maju 2019), kończymy też prace nad regulaminem do towarzyszącego pracom konkursu, podobnie jak w przypadku Fantazmatów. A jak ma się sprawa z pierwszym konkursem? Jurorzy oceniają ostatnie teksty, jesteśmy już gotowi do szybkiego opracowania wyników i ogłoszenia zwycięzców.

To jednak nie wszystko, bo, jak już dobrze wiecie, niedługo zamierzamy udostępnić Wam Opowieści niesamowite Marcina Rusnaka, czyli niezwykle przyjemny, choć już zakurzony zbiorek opowiadań (całość zostanie poddana nowej redakcji i korekcie). A na naszych dyskach znajdują się już teksty innych autorów, które prawdopodobnie doczekają się wznowienia lub pierwszego wydania w formie ebooków w przyszłości – tu jednak nazwiska ujawnimy dopiero za kilka miesięcy. 🙂

Gorąco zachęcam do śledzenia naszej strony i fanpage’a – będziemy na bieżąco informować Was o wszystkich nowościach i zmianach.

[/fsn_text][/fsn_column][/fsn_row]

Zostaw komentarzNewsletter

Kontakt

Powiedz o nas znajomym